Duyduk Duymadık Demeyin!

Adres değişikliği

Duyurmayı epey geciktirdim ama yeni adresimiz:  aliozdil.com Her zaman bekleriz... Yanlış çimenliklerde otlamayalım lütfen :)

12 Mayıs 2010 Çarşamba

Bir iletişim devi: Tahtacell


Tahtadan çocuk oluyor, köpek oluyor da telefon neden olmasın? Ali mesela bu olmadan evden çıkmaz oldu; kapıdan çıkarken muhakkak ceplerini kontrol ediyor, ya "totofonu" yerinde değilse?


Bugün tatil sezonunu da açtı kendisi, 15 gün yoklar... Tuba, Esra, anneanne ve dedeyle birlikte Eskişehir senin Afyon benim, Manisa'yla İzmir'i de es geçmeyelim diyerek gezecekler.Bugün akşamüstü Eskişehir'e ulaşmışlar, tek katlı ve bahçeli evi pek beğenmiş: "Vay be! Bu ne kadar değişik bir ev, klozeti nerde?"

İşte, tahtadır deyip küçümsemeyin, tüm iletişimimizi, bilgi akışımızı, bu totofona borçluyuz!

6 yorum:

Yasemin dedi ki...

'pagegin'in de bundan var ama..'

Mahmut dedi ki...

tuba, uygun bir tahta parçası bulursa, yapacakmış bir i-phone:))

Einzelgaenger dedi ki...

hemen bir htc desire çıkartıyorum marangozhaneden. bi de şu kargo ücretleri düşse..

ya da kendi tasarımımı yapayım. totofon!

Franz Kafka dedi ki...

Totofon'un sınırsı bir kapsama alanına sahip, Ali beni ne zaman arasa ulaşabiliyor... Devrim!!

2 kişilik oyunlar dedi ki...

büyük bit icat

Dr.eamer dedi ki...

biraz büyükçe bir çocuk olarak, günümüzde bilinçsizliğe doğru giden oyuncak üretimine güzel bir protesto olmuş "tahta cell"icadınız..zaten ali'nin diğer oyuncaklarını da görünce gerçekten çok sevindim demekki hala bizim zamanımızdaki gibi sanatsal ve oyunsal değeri olan oyuncaklar yapılabiliyomuş :)

blogunuzu star'ın cumartesi ekinden öğrendim ve gerçekten bayıldım ali çok şanslı bir çocuk ama onun gibi harika bi çocuğa sahip olduğunuz için de siz çok şanslı bir babasınız:)

bundan sonra merakla takip edicem..